Ін’єкційна корекція фігури: запитання та відповіді

«Ін’єкційна корекція фігури – альтернатива хірургічному втручанню і безкінечним дієтам». Чи можна вважати це та інші твердження про «антижирові уколи» правильним? На запитання відповідає Людмила Безпалько — пластичний хірург, член ВАПРЕХ, кандидат медичних наук, асистент кафедри нормальної фізіології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, національний тренер компанії «Академія Наукової Краси».

Коли варто звертатися до ін’єкційних методик корекції фігури?

Показами до ін’єкційної корекції фігури є:

1) Локальні жирові відкладення, об’єм яких зберігається навіть при зменшенні маси тіла. Це так звані «жирові пастки», які найчастіше локалізуються на животі, боках, внутрішній поверхні стегон, надколінній і лопатковій ділянках. Розподіл жирової тканини в організмі людини залежить, насамперед, від метаболічного фенотипу та стилю життя (харчовий стереотип, кількість фізичних навантажень, хронічний стрес та ін.).

2) Ознаки ліподистрофіі підшкірної жирової клітковини — усім відомий целюліт.

3) Неможливість або ж небажання пацієнта видалити надлишки підшкірного жиру шляхом оперативного втручання — ліпосакціі. До цієї групи належать пацієнти, що мають протипоказання до оперативного втручання та наркозу; ті, хто не можуть собі дозволити протягом 3-4 тижнів носити компресійну білизну з професійних міркувань; ті, хто бояться оперативного втручання.

4) Відсутність у пацієнта часу на зайняття спортом або сили волі для дотримання дієт.

Які ділянки тіла просять скоригувати найчастіше?

Переважно це соціально значимі зони, які «впадають в очі» за умов професійної активності, відпочинкового періоду, інтимних моментів та просто розглядання себе в дзеркалі. Найчастіше пацієнти звертаються з бажанням ін’єкційного ліполізу вже згаданих проблемних зон: живота, надколінних ділянок, внутрішніх та зовнішніх поверхонь стегон, лопаткових ділянок, боків.

На яких стадіях проблеми це може допомогти?

Ін’єкційний ліполіз є найбільш ефективним при корекції контурів тіла шляхом зменшення об'єму і кількості жирової тканини в місцях її локального скупчення (вже згаданих «жирових пастках»). Корекція у випадках рівномірно розподіленої по всьому тілу підшкірної клітковини за умов надлишкової ваги чи ожиріння позбавлена сенсу.

Як відбувається підготовка до процедури?

Підготовка передбачає дотримання наступних умов:

1) Відміна препаратів та біологічно активних добавок, що впливають на згортання крові.

2) Налагодження задовільного питного режиму — не менше 30 мл питної негазованої води на 1 кг маси тіла на день.

3) На період проведення ліполітичної терапії виключити із раціону жирну та гостру їжу, яка функціонально навантажує печінку. Можна призначити пероральні гепатопротектори за 1 тиждень до планованої процедури.

Наскільки помітним є результат і як довго він тримається? Як часто необхідно повторювати курси ін’єкцій?

Ефект ліполітичноі терапії як прямими так і непрямими ліполітиками видно після першої процедури та посилюється з кожною новою процедурою.

Ефект помітний близько 6 місяців за умови використання непрямих ліполітиків та 12 місяців за умови використання прямих. Це умовні терміни, які залежать від дотримання пацієнтом «правильного» способу життя та контролю масу тіла. Для посилення та пролонгації результатів доцільно складати комплексну індивідуальну програму із залученням апаратних методик, масажних технік та відповідної космецевтики. 

АНК

  • Сейчас3.0330578512397/5 звезд
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Голосов: 121

Средняя оценка: 3.03

Корпорация «Академия Научной Красоты» более 15 лет является официальным дистрибьютором ряда косметологических торговых марок с мировым именем. Дилерская сеть компании покрывает всю территорию Украины, а на базе учебных центров ежегодно повышают свою квалификацию сотни специалистов.

Контакты

Центральный офис:
Украина, 01001, Киев,
ул. Малоподвальная, д.15
Тел/Факс: +38 (044) 230-25-25
моб.: +38 (068) 799-60-66
моб.: +38 (050) 952-04-48
e-mail: info@ank.kiev.ua

Центральный офис:
Украина, 01001, Киев,
ул. Малоподвальная, д.15
Тел/Факс: +38 (044) 230-25-25
моб.: +38 (068) 799-60-66
моб.: +38 (050) 952-04-48
e-mail: info@ank.kiev.ua

Полная версия